ФОТО: Ја зграпчи македонската пејачка за градите – „Ми го допре срцето“

0
369

Пејачката на групата „Ај кју“ Марија Ивановска објави фотографија на социјалните мрежи со нејзиното момче Бојан Трајковски.

На фотографијата се гледа како Бојан и ги допира градите под срцето.

Парот унаку е заедно неколку години, а минатата гидина ја претставуваа Македонија на Евровизија.

Коментирај