(ФОТО)Исто како во најубавите денови: Памела Андерсон во ова издание е вистинска бомба!

0
983

Памела Андерсон за време на нејзиниот нов проект со многу предизвик, многу фанови не потсети на деновите кога ја гледавме во серијата “Чувари на плажата”.

памела1

Прекрасната русокоса, ѕвезда на популарната серија “Чувари на плажата”, денес се забавува во Германија, каде е во друштво на холандскиот илузионист Ханс Клок. Памела Андерсон е главниот асистент за време на неговата турнеја “House of Mystery” и му помага во многубројните трикови.

памела2

За нејзиниот последен изглед, Андерсон избрала многу предизвикувачки стил, кој брзо стана главна тема на сите таблоиди. Сите очи беа вперени во заводливата актерка која имаше црн костим и мрежасти чорапи.

памела3

Иако глума одамна ја остави зад себе, се чини дека 50-годишната не ги отфрли сите бизнис-договори. Во декември минатата година ја започна турнеја по Германија со Ханс, и со оглед на насмевката на нејзиното лице, очигледно дека на овие ангажмани многу се радуваат.

памела4

Коментирај