ФОТО: Игор Којиќ испрати јасна порака со најновата фотографија

0
451

Откако на Инстаграм и пружи поддршка на Северина по објавувањето во јавноста на експлицитни фотографии на кои наводно е таа, Игор Којиќ го затвори својот профил на Инстаграм.

Сега неговиот профил е повторно отворен, а тој објави емотивна фотографија.

На истата се гледа како Игор и Северина за прв пат го носат во училиште нејзиниот син Александар.

Обожавателите коментираат Игор е поставен кон детето како вистински татко и додаваат дека ова е значаен и емотивен момент за семејството.

igor-kojik

 

Коментирај