ФОТО: Иџе ја покажа новата кацига – Македонското знаме во прв план

0
282

Најдобриот македонски автомобилист Игор Стефановски – Иџе на социјалните мрежи го објави дизајнот на неговата нова кацига. На дизајнот на кацигата за новата сезона преовладува македонското знаме.

„Македонското знаме секогаш претпознатлив сегмент на мојата кацига па така и на новиот дизајн за 2020“, напиша Иџе на објавената фотографија на социјалните мрежи.

Коментирај