ФОТО: Фрчат танги и згодни девојки во новиот летен хит на Перо Пандилоски

0
858

„ Летна Тајна“ ќе биде новиот летен хит на Перо Пандилоски”. Станува збор за поп песна со латино елементи снимена во студиото на Ивица Брчиоски (Ареа)
Вчера Перо финишираше со снимањето на спотот кое се одвиваше во еден познат хотел во Маврово со ПроКам продукција.

Се работеше на високо ниво, а моделите на модното студио црнокрак дополнително ја вжештија атмосверата по бикини на базенот”
Главната женска улога и припадна на преубавата Симона Станковска за која Перо вели дека е презадоволен и не ги штедеше пофалните зборови.

Видеото треба да се појави за една недела. Со нетрпение го очекуваме хитот во најава.

Коментирај