ФОТО: Драстична промена – македонската водителка ја бојадиса косата во црно

0
577

Македонската водителка Миа Костова се одлучи за драстична промена.

Таа од русокоса премина во црнки. Водителката иако велеше дека не планира да ја менува бојата на косата, сепак изгледа се премислила.

Погледнете како изгледа:

Извор: kurir.mk

Коментирај