ФОТО: Бритни Спирс излезе од психијатрија- никогаш полошо не изгледала

0
176

Пејачката Бритни Спирс ја напушти психијатриската клиника во која била сместена од јануари годинава.

Папараците ја фотографирале како изгледува од хотел во Беверли Хилс со своето 12 години помладо момче Сем кое цело време ја штитело од фановите и новинарите.

Бритни во рацете ги држела своите патики, телефонот и торбата, а на себе имала влечки, разбушавена коса и збунет израз на лицето.

Бритни беше сместена на психијатрија против своја волја каде ѝ била укажана помош.

Погледнете ги фотографиите од првото нејзино појавување во јавност:

Коментирај