ФОТО: Бившата на Камјмаковски во најпровокативно издание до сега

0
826

Поранешната сопруга на македонскиот пејач Даниел Калмаковски, Кристина Димитриевска, која неодамна се проба во пејачките води, објави најпровокативни фотографии до сега.

Имено Криситина е голем љубител на плажите и базените, па така и овој пат таа не почести со провокативни фотографии.

Screenshot_3

Коментирај