ФОТО: Аделина Тахири со „топ“ форма во „топ“ бикини ги привлекува сите погледи

0
386

Младата мајка Аделина Тахири сопруга на познатиот адвокат Серјожа Марков и позната пејачка ужива на плажите ова лето.

Погледнете ги овие секси фотографии од Аделина на плажа во преубаво бикини. И таа и бикините се „топ“.

Извор: kurir.mk

Коментирај