Флексибилни нозе: Вака Нивес Целзиус прави секси шпага

0
619

Нивес Целзиус не им дава ни еден ден „мир“ на нејзините Инстаграм обожаватели од нејзиниот жежок сексапил и заводливост.

Relaxation 😊

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Овој пат „на мени“, наместо нејзиното бујно деколте, беше нејзиното флексибилно меѓуножје кое Нивес покажа колку може да го растегне. „Опуштање“, кратко додаде на фотката секапилната убавица, правејќи шпага во жешки гаќички.

1.8.nives-spaga1-744x1024

Извор: taratur.mk

Коментирај