Фаталната Морено: Мариано Дијаз има вистински егзотичен бисер крај себе

0
439

Елитното друштво на убавици кои се во врска или брак со најголемите фудбалски ѕвезди на денешницата е зголемено со уште една фатално сексапилна лепотица, девојката на „кралскиот“ напаѓач Мариоано Дијаз, атрактивната Морено.


View this post on Instagram

Refresh

A post shared by Y A I Z A M O R E N O (@yaizamorenoanthon) on

За време на престојот во Абу Даби, додека Дијаз со Реал Мадрид го играа финалето од светското клупско првенство против домашниот Ал Аин, Морено уживаше во пустинската егзотика на арапската метропола.


View this post on Instagram

Don’t wait around for a signal..NOW! @paddy.8 ✨

A post shared by Y A I Z A M O R E N O (@yaizamorenoanthon) on


View this post on Instagram

Desert

A post shared by Y A I Z A M O R E N O (@yaizamorenoanthon) on


View this post on Instagram

A post shared by Y A I Z A M O R E N O (@yaizamorenoanthon) on


View this post on Instagram

Yummy❤️ #sushilovers

A post shared by Y A I Z A M O R E N O (@yaizamorenoanthon) on

Извор: taratur.mk

Коментирај