Фановите тврдат дека се како сестри- ова е мајката на Милица Тодоровиќ на која пејачката е вистинска копија (ФОТО)

0
563

Иако многу рано влезе во светот на познатите Милица Тодоровиќ никогаш не сакала да го експонира своето семејство во јавноста.

Меѓутоа убавата српска пејачка не крие дека семејството и е најголема поддршка, особено нејзината мајка.

По долги години пејачката реши да открие од кого ја наследила природната убавина, а тоа е нејзината мајка Јасмина.

Претставувајќи ја на Инстаграм фановите можеа да видат дека нејзината мајка има темна коса за разлика од пејачката, но и дека изгледа одлично за нејзините години.


View this post on Instagram

Od svih prava koje žene imaju, najbolje je što mogu biti majke”. Ovo je moja najlepša mama. ❤ @jasmina.todorovic67

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Извор: kurir.mk

Коментирај