ЕТЕ СО ШТО ГО ОСВОИЛА: Поради оваа порноактерка, Дрејк заборави на Џеј Ло (ФОТО)

0
1291

Иако светските медиуми на големо пишуваа за врската на Џенифер Лопез со раперот Дрејк, неодамна популарниот музичар беше забележан на состанок со пензионираната порноактерка Роси Дивајн.

Како што можеше да се очекува, Џеј Ло воопшто не беше воодушевена од ваквата средба.

Drake-Rosee

Рози дефинитивно му го привлече вниманието на Дрејк, но може да биде среќна и поради тоа што по состанокот со него, во текот на викендот се најде во центарот на вниманието на јавноста, поточно на љубителите на порнофилмови. Имено, на 25 јануари бројот на пребарувања на нејзиното име на страницата „Порнхаб“ се зголемил за вртоглави 2.565 отсто. Очигледно е дека сите сакале да дознаат со кои вештини таа успеала да го освои Дрејк.

Rosee-popularnost

Откако ја виделе актерката во акција, многу од корисниците се „преселиле“ на нејзиниот инстаграм-профил.

Доколку се прашувате со кои атрибути би можела Рози да ја засени Џенифер Лопез, погледнете ги фотографиите во продолжение.

Rosee-Divine-1 Rosee-Divine-2 Rosee-Divine-3 Rosee-Divine-4 Rosee-Divine-5 Rosee-Divine-6 Rosee-Divine-7 Rosee-Divine-8

Извор: Телеграф.мк / Фото: Инстаграм

Коментирај