Ел Чека: Фатиме, не верувам дека си го заборавила моментот со сината чанта!

0
2007

Ел Чека кој од Америка објавуваше прислушкувани разговори на влијателни членови на ДУИ на својот Фејсбук профил сподели фотографија и статус во кои се споменува извесен Магари Хамзит.

Овчарот од Зајаз заедно со Магарот на Хамзит. Инаку Магари Хамзит е еден од оние што платиле на СЈО, Фатиме и Кате да не ја испитаат корупцијата што ја направил додека бил директор, Фатиме ако не ти текнува ќе ти помогнам јас, но не верувам дека си го заборавила моментот на сината чанта!, стои во неговиот пост на Фејсбук.

67960540_947857888890023_3510444699947106304_n-1

Извор:република.мк

Коментирај