Ексклузивно фото: Павле Богоевски во полициска станица

0
1016

Пратеникот Павле Богоевски попладнево самиот се пријавил во полициската станица Центар за маслото од канабис, но поднел пријава и за непознат сторител.

КУРИР објавува ексклузивна фотографија од пратеникот во полициската станица БЕКО.

Pavle-vo-Beko-policiska-stanica

Богоевски тврди дека не купувал кокаин туку канабис масло за близок човек, а во полиција пријавил и дека бил нелегално сниман од страна на таксистот кого не го памети.

Извор: Курир.мк

Коментирај