Егзотична провокација: Нина Агдал гола на Карибите

0
928

Славната данска манекенка Нина Агдал во топлес и во целосно разголено издание позираше среде егзотичната убавина на Карибите.

Фаталната Агдал разголените фотографии ги објави на Инстаграм, „трикстерски“ сокривајќи ги интимните делови со цвеќенца.

„Моментално лежам на жешка подлога зашто го искривив грбот. Нема зошто” , напиша на една фотографија бившата девојка на Леонардо ДиКаприо.

Извор: Таратур

Коментирај