Едвај чека да стане баба: Ќерката на Зорица Брунциќ го покажа „стомакот до заби“ во осмиот месец од бременоста (ФОТО)

0
565

Ќерката на познатата српска пејачка Зорица Брунцлиќ, Злата Аранџеловиќ наскоро ќе стане мајка, а по тој повод таа се пофали на социјалните мрежи како изгледа во осмиот месец од бременоста.

Имено ќерката на пејачката едвај чека да стане мајка, а судејќи по фотографиите и објавите на нејзиниот Инстаграм профил се по возбудена е идната баба Зорица.

-Мама чека, напиша Злата под една од фотографиите на кои позира.

Бебето треба да се роди во април, а како што медиумите најавуваат девојчето ќе се вика Милица.

Screenshot_10

Screenshot_11

Коментирај