Двете ривалки на една фотографија: Карлеуша објави заедничка фотка со Цеца- фановите изненадени

0
315

Јелена Карлеуша и Цеца на почетокот на кариерите биле во добри односи, но сега веќе со години се појавуваат пред суд поради изјава на Карлеуша во медиумите за Цеца.

Тие двете се ривалки, па баш затоа фановите се изненадени поради оваа фотографија која Карлеуша ја објави.

Имено таа секогаш внимава што објавува на социјалните мрежи, а сега објави фотографија од себе си пред судот, а во позадина е Цеца.

Без сомнеж ни оваа фотографија не е случајно објавена и има некаква позадина, но секако е прва заедничка фотографија на Цеца и Карлеуша после долго време.

184630960003370-2304253933126022-1019677570246901760-n-1000x0ff

Извор:курир.мк

Коментирај