Двајца мажи се обиделе да силуваат вработена во спортска обложувалница

0
1868

Вчера во 18 часот и 20 минути во Полициска станица Струга вработена во обложувалница пријавила обид за силување.

Имено 37- годишната К.М од Струга вработена во спортска обложувалница на улица „Пролетрски бригади“ во Струга, пријавила дека две машки лица се обиделе да ја силуваат.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Извор:lider.mk

Коментирај