Два броја помало бикини и танга: Сопругата на Икарди не знаеше како да си ги собере градите среде Ибица! (ФОТО)

0
1137

Сопругата на Икарди очигледно сака да стане поголема медиумска ѕвезда и од својот сопруг кој е капитен на Интер Мауро Икарди.

Овој пат Ванда ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи и објави како се справуваа таа со жешкото време директно од Ибица.

На фотографијата таа доминира на плажа во минијатурно бикини и црна танга, а според коментарите на фановите таа очигледно секој пат купува облека два броја помала, погледнете.

https://www.instagram.com/p/BWX7HMxHxQl/

https://www.instagram.com/p/BWaCLm2HWuV/

Коментирај