Душко Млекарот откри кој е Кики

0
670

Душан Илиевски, познат уште и по прекарот Душко Млекарот, во пост објавен на социјалната мрежа „фејсбук“ открива, кој, според него е Кики од серијалот приказни кој во вид на колумни ги објавува новинарот Бранко Героски на порталот „Плусинфо“.

Извор:република.мк

Коментирај