4 C
Скопје
четврток, јануари 24, 2019
Магазин Забава Додека девојката се снимаше помина зад неа и и стави нешто во...

Додека девојката се снимаше помина зад неа и и стави нешто во пијачката, а потоа следуваше нешто неочекувано (ВИДЕО)

0
236

Една Бразилка која живее во Мајами објави видео снимка која предизвика лавина од коментари поради една чудна работа.

Имено додека девојката се снимаше себе си и другарка и едно непознато момче помина зад неа и и стави нешто во чашата кој никој не знае што е.

Видеото инаку неочекувано стана вирален хит и го погледнале повеќе од 10 милиони луѓе.

🍒Jaeda_sky🍒@Jaeda_sky

I’ll never understand how a dude can be so wack with no game and feel the need to be such a disgusting predator. Ladies watch your drinks! Watch her cup 😡😡😡

Коментирај