ДиКаприо и Мороне уживаат во нуркање во италијанските тиркизни води

0
220

Славниот 43-годишен холивудски актер Леонардо Дикаприо ужива на одмор во Европа со 22 години помладата убавица Камила Мороне.

Парот деновиве уживаше во нуркање Нерано, Италија. Медиумите прв пат дознаа за нивната врска кон крајот на минатата година. Потоа беа забележани заедно на фестивалот Коачела и на роденденската забава на Елен Деџенерис.

Во почетокот на летото папараците го снимија Лео на ручек со младата манекенка и мајка и Лусила Сола.

Извор: taratur.mk

Коментирај