Џорџ Клуни има вонбрачна ќерка за која не знаел?

0
368

Актерот Џорџ Клуни се соочува со докажување на татковство откако добил писмо во кое се вели дека е татко на вонбрачно дете, пишува „Гламур“.

Џорџ Клуни на домашна адреса добил анонимно писмо во кое се бара да направи тест за докажување на татковството, за да се утврди дали тој е таткото на петгодишната Ава чија мајка е Стејси.

Наводно, писмото го прочитала и Амал, а како што се наведува тоа ѝ предизвикало стрес. Датумот кога била зачната Ава се поклопува со датумот кога раскинале Џорџ и Стејси.

Фото: EPA/ETTORE FERRARI

Извор:Курир.мк

Коментирај