Џони Деп со шокантна одлука ги збуни обожавателите

0
574

Актерот Џони Деп донел одлука некое време да се повлече од јавноста, одлука која ги шокираше неговите многубројни обожаватели.

Папараците неодамна го фотографии актерот во лошо издание, никогаш послаб и блед поради што почнаа да кружат гласини дека тој е болен.

Меѓутоа, неговиот претставник за односи со јавноста ги демантираше овие наводи нагласувајќи дека Деп се чувствува одлично и во моментов работи на нов филм, па поради тоа има таков изглед.

Холивудскиот актер ќе се појави само на претходно закажаните концерти на својот бенд и на снимањата.

Извор:lider.com.mk

Коментирај