Џенифер Лопез и нејзиното момче објавија фитнес предизвик за своите фанови (ВИДЕО)

0
412

Една од најпознатите светски двојки, Џенифер Лопез и Алекс Родригез, се познати по своите инспиративни видеа. Секојдневно ги прилагодуваат своите деловни обврски за да можат заедно да тренираат, а сега ги покануваат и другите да им се придружат.

Придружете ми се на мене и Џенифер во 10-дневен предизвик. Нема јаглени хидрати, нема шеќер. Кој е за?, праша Родригез, објавувајќи видео од еден од нивните интензивни тренинзи.

Можам да го сторам тоа, Почнувам денеска, Јас ќе умрам без шеќер, но ако можете вие, можам и јас, се некои од коментари на следбениците, кои одлучија да се одѕват и да го испробаат овој предизвик.

https://www.instagram.com/p/Bs4FktBAqtP/

Коментирај