Девојче од Кичево го нема неколку дена, мајката вчера пријавила

0
599

С.М. (30) вчера во 13:20 часот во Полициската станица Кичево пријавила дека на 23.06.2018 година од домот во непознат правец се оддалечила нејзината 12 – годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето

Коментирај