Давид Силва го покажа синот кој пред неколку месеци се бореше за живот

0
490

Пред денешниот натпревар, ѕвездата на Манчестер Сити, Давид Силва на теренот излезе со својот син Матео.

Малиот Матео кој по раѓањето, неколку месеци се бореше за живот, сега е здраво бебе, а гордиот татко го изнесе на теренот во „Етихад

 

Коментирај