Дарко Лазиќ го следи светскиот тренд- прва фотографија до синчето само месец дена по раѓањето, причината ќе ве воодушеви (ФОТО)

0
271

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина Гагиќ пред еден месец станаа родители на нивното прво заедничко дете Алексеј.

Гордата мајка месец и половина од неговото раѓање на социјалните мрежи сподели прва фотографија од бебето.

Имено таа ги разнежни фановите на пејачот откако сподели фотографија на Инстаграм од нивното синче кое позира на специјално дизајнирано минијатурно креветче.

-Нашето прво фотографирање, напиша свршеницата на Дарко.

Коментирај