Дали некој воопшто ја слуша што пее при вакво деколте до папок?

0
2155

При синоќешниот настап во Водице, пејачката и актерка Нивес Целзиус распали со црн фустан кој имаше жестоко провокативно деколте „до папок“ кое во преден план ги истакнуваше нејзините бујни гради.

Буквално целиот стилски избор на Нивес беше подреден на нејзините бујни атрибути кои како магнет ги лепат за себе погледите од публиката каде и да се појави таа.

Целзиус, задоволна од расположението и атмосферата на настанот, сподели снимка од истиот на својот Инстаграм профил.

Извор: taratur.mk

Коментирај