Дали е ова најубавиот пар во светот: Бред Пит и Шарлиз Терон во врска?

0
495

 

Холивудскиот актер Бред Пит наводно е во врска со оскаровката Шарлиз Терон.

Тие двајцата ги запознал поранешниот вереник на Терон, Шон Пен.

Двојката била видена заедно минатиот викенд на прикажување на филмот „Roma“ минатиот викенд во дворецот Мармонт, западен Холивуд.

Според неименувани извори Терон и Пит била многу интимни и изгледале среќно.

Пит зад себе има два брака, со Џенифер Анистон и со Анџелина Џоли, со која има шест деца. Додека Терон има две посвоени деца. (МИА)

Коментирај