Чичарито е среќник: Фаталната Сара го „зовре“ водопадот со својата голотија

0
509

Сексапилната Сара Кохан, девојка на фудбалската ѕвезда на Вест Хем, Хавир „Чичарито“ Ернандез , уште еднаш распали со фатален сексапил и голотија, провоцирајќи ги своите 1,3 милиони Инстаграм обожаватели.


View this post on Instagram

Sunday coming for you soon Maui

A post shared by SARAH KOHAN (@moonstrucktraveller) on

Сара позираше целосно гола пред атрактивниот хавајски водопад. „Мауи, се гледаме наскоро” , кратко напиша во објаснувањето 24-годишната секс бомба.


View this post on Instagram

Craving sun ☀️

A post shared by SARAH KOHAN (@moonstrucktraveller) on

Девојката на Чичарито веќе има изградено кариера како блогерка и модел . Студираше правни студии на Харвард, а сега живее во Лондон.


View this post on Instagram

Home. To. YOU!!!!!!!! ❤️

A post shared by SARAH KOHAN (@moonstrucktraveller) on


View this post on Instagram

Had a Marilyn moment back in London last week wearing @lioness_official by @tajnihal

A post shared by SARAH KOHAN (@moonstrucktraveller) on


View this post on Instagram

Shot with this baby in Fiji and reminded me of the horse Black beauty… one of my favourite books and movies growing up!!

A post shared by SARAH KOHAN (@moonstrucktraveller) on

Извор: taratur.mk

Коментирај