5.8 C
Скопје
среда, јануари 29, 2020

Тикет на денот

Предлог тикет на денот (01.04.2018) Арсенал - Стоук......................1 Лион - Тулуз............................1 Атл.Мадрид - Ла коруња.......1 Стеауа - Политехна................1 Галатасарај - Трабзонспор.. 1 Квота.....5.15 За похрабрите Османлиспор - Конјаспор.... 3+ Лорка - Гранада.......................2 Андерлехт -...

Нова луда добивка во Македонија: Со 20 денари ќари 80.000 евра (ФОТО)

Продолжува трендот на големи добивки освоени преку обложување на спортски натпревари во Македонија. По Прилеп сега „избувна“ и Охрид каде обложувач со уплата од само 20 денари...

Популарно