7.8 C
Скопје
вторник, март 26, 2019

ЈАВНО ТИП на вечерта

Тип на денот: Велс Премиер Престатин - Бери Таун тип 0 *Бонус ТИП Ливерпул - Рома тип 1

Тикет на денот (24.04.2018)

Вчерашниот ден не изненади нашиот репрезентативец Енис Барди со два гола со кои успешноста на нашиот предлог беше 4/5. Предлог за денес: Ливерпул - Рома ..............1 Лиферинг...

Тикет на денот (23.04.2018)

Вчерашниот ден беше катастрофа. Само 3/5 беа "заокружени" од предлог тикет за вчера. Предлог за денес : Атл. Билбао - Леванте ........1 Џенова - Верона ..................1 Фенербахче...

Тикет на денот (22.04.2018)

И вчерашниот ден помина исто како во петокот со 4/5 погодени типови. Денеска предлогот е : Челзи - Саутемптон .........1 Удинезе - Кротоне ...........1 Џирона - Еспањол...

Тикет на денот (21.04.2018)

Дали после 4 натпревари без победа екипата на Палермо ќе победи денеска: Палермо - Авелино ..........1 Марсеј - Лил ...................1 Лајпциг - Хофенхајм ........1 Кардиф - Нотингем Ф....

(ВИДЕО)Хаос во Атина: Тргнаа да се пресметаат кошаркарите на Реал Мадрид и Панатинаикос

Реал Мадрид вечерва славеше над Панатинаикос во Атина со 89:92, а во самиот финиш дојде до пресметка помеѓу кошаркарите на обата тима. Расправијата ја почнаа...

Тикет на денот (20.04.2018)

Вчерашниот предлог помина одлично 5/5 со гол во 94 минута. Предлог типови за денешниот ден: Борусија М. - Волсбург ........1 Ватенс - Лиферинг ..............3+ Спарта П. -...

Тикет на денот (19.04.2018)

Предлози за деношниот ден четврток 19.04.2018 Барнли - Челзи .................2 Бетис - Лас Палмас ............1 Бриж - Шарлероа ..............1 Милтијанд - Брондби ........3+ Блекбурн - Питерборо ......3+ квота 9.80

Тикет на денот (18.04.2018)

Вчерашниот ден беше катастрофа, 2/5 погодени утакмици. Се надеваме дека денешните предлози ќе бидат поуспешни. Беневенто - Аталанта ..........2 Кротоне - Јувентус ..............2 Валенсиа - Гетафе ...............1 Матерсбург...

Тикет на денот (17.04.2018)

Денес се играат вонредни кола во најдобрите лиги во европа. Предлозите се: Ла коруња - Севиља ......2 Брајтон - Тотенхем ........2 Интер - Каљари ..............1 Твенте - Цволе...


Популарно