8.6 C
Скопје
понеделник, февруари 17, 2020

Тикет на денот (06.05.2018)

Предлог тикет на денот за недела 06.05.2018 година. ЦСКА Москва - А. Тула ....1 Кардиф - Ридинг .............1 Болтон - Нотингем ..........1 Бриж - Андерехт ...........3+ Челзи - Ливерпул...

Тикет на денот (04.05.2018)

Предлог тикет на денот за петок 04.05.2018 година С. Белупо - Д. Загреб ......2 Севиља - Р. Сосиедад ....3+ Лиоферинг - Хартберг ...3+ С. Прага - Злин ..............1 Басаксехир...

Тикет на денот (03.05.2018)

Предлог Тикет на денот за 03.05.2018 година (четврток). Салцбург - Марсеј ..........3+ Атл. Мадрид - Арсенал ...1 Малме - Џургарден ........1 ХЈК Хелсинки - Лахти ....3+ квота ~ 9.00

Тип на денот (02.05.2018)

Денеска се игра реваншот од полуфиналето на Лигата на шампиони помеѓу екипите на Рома и Ливерпул. Бидејќи екипата на Ливерпул е тенка во одбраната...

Тикет на денот (30.04.2018)

Предлог тикет на денот за понеделник  30.04.2018 година. Тотенхем - Ватфорд ......3+ Бетис - Малага ...............1 Палермо - Бари ..............1 Нирнберг - Брауншвајг ..1 Квота  7.50

Тикет на денот (29.04.2018)

Предлог тикет на денот за недела 29.04.2018 година Олимпијакос - Панетоликос ...1 Славија П. - Словачко ...........1 Андерлехт - Шарлероа ..........1 Болоња - Милан ...................2 Рајо Ваљекано - Тенерифе...

Тикет на денот (28.04.2018)

Предлог Тикет на денот за ден 28.04.2018 година (сабота) Саутемптон - Бурнмаут ....1 Свонси - Челзи ................2 Шалке - Борусија М.  ........1 Р. Сосиедад - А. Билбао ....1 Бартон...

Тикет на денот (27.04.2018)

Предлог тикет на денот за петок 27.04.2018 година. Хофенхајм - Хановер .............1 Хорсенс - Копенхаген .............2 Шатору - Оксер ......................1 Бари - Ентела ........................3+ А.Билефелд - Кајзерслаутерн ...1 квота  11.10

Тикет на денот (26.04.2018)

Денеска се играат полуфиналните двојките од Лигата на Европа. Сигурен "кец" е Марсеј а може да се проба со 2-ка за Атл. Мадрид ? Арсенал...

Тикет на денот (25.04.2018)

Вондредно коло во македонската прва лига па може да се проба едно "лудо" ливче со победа на Пелистер. Пелистер - Силекс .......1 Баерн М. - Реал...

Популарно