23 C
Скопје
вторник, август 14, 2018

Тикет на денот (04.04.2018)

Барселона - Рома .......1 Милан - Интер ...........1 Торино - Кротоне .......1 Острава - Плзен .........2 Варзим - Порто Б .......3+ квота 19.8

Тикет на денот (04.05.2018)

Предлог тикет на денот за петок 04.05.2018 година С. Белупо - Д. Загреб ......2 Севиља - Р. Сосиедад ....3+ Лиоферинг - Хартберг ...3+ С. Прага - Злин ..............1 Басаксехир...

Тикет на денот (10.04.2018)

Манчестер С. - Ливерпул .........1&3+ Бристол С. - Бирмингем ...........1 Фулам - Ридинг .......................1 Шефилд Ј. - Миделсборо .........3+ Вимболдон - Чарлтон ..............3+ квота 16.00  

Тикет на денот (14.04.2018)

Започна викендот и бројот на натпревари се зголеми. Помали шанси за добивка но вреди да се погледне предлогот Тикет на денот. Кристал Палас - Брајтон...

Тикет на денот (23.04.2018)

Вчерашниот ден беше катастрофа. Само 3/5 беа "заокружени" од предлог тикет за вчера. Предлог за денес : Атл. Билбао - Леванте ........1 Џенова - Верона ..................1 Фенербахче...

Тикет на денот (20.05.2018)

Предлог тикет на денот за 20.05.2018 година (недела). Авес - Спортинг Лисабон ........2 Милан - Фиорентина ..............1 Спал - Сампдорија .................1 Андерлехт - Генк ...................3+ Јагиелонија - Висла Плок...

Тикет на денот

Предлог тикет на денот (01.04.2018) Арсенал - Стоук......................1 Лион - Тулуз............................1 Атл.Мадрид - Ла коруња.......1 Стеауа - Политехна................1 Галатасарај - Трабзонспор.. 1 Квота.....5.15 За похрабрите Османлиспор - Конјаспор.... 3+ Лорка - Гранада.......................2 Андерлехт -...

Тикет на денот (12.05.2018)

Предлог Тикет на денот за сабота 12.05.2018 година. Ница - Каен .........................1 Монако - Се. Етијен ............1 Реал Сосиедад - Леганес ..1&3+ Видеотон - Халадаш .........1&3+ Гимараеш - Порто................

Тикет на денот (12.04.2018)

После вчерашните неочекувани резултати во Лигата на шампиони дали е можно и денешни изненадувања во Лигата на Европа? ЦСКА М. - Арсенал ..........1 Марсеј - Лајпциг .............1 Салцбург...

Нова луда добивка во Македонија: Со 20 денари ќари 80.000 евра (ФОТО)

Продолжува трендот на големи добивки освоени преку обложување на спортски натпревари во Македонија. По Прилеп сега „избувна“ и Охрид каде обложувач со уплата од само 20 денари...

Популарно