25 C
Скопје
четврток, јули 9, 2020

Најпознатиот јутјубер ги шокираше своите следбеници, оваа вест никому не му се допадна (ВИДЕО)

Највлијателниот Јутјубер на денешницата PewDiePie најави дека се повлекува од Јутјуб во 2020-та година. „Следната година ќе земам пауза од Јутјуб. Сакав да го најавам...

Скарлет Јохансон ја пронајде среќата: Не верувала во брак, но се предомислила

Скарлет Јохансон решила да се венча со Колин Џост, иако зборувала дека повеќе не верува во брак по двата љубовни неуспеси. Скарлет (35) по третпат...

Селма Хајек (53) има формула за добар изглед: Само заради една навика, нејзината линија...

Врз основа на нејзиниот изглед, никогаш не би погодиле дека таа наполни 53 години.Таа изгледа 10 години помладо. Нејзиниот младешки изглед не се должи...

Откажан концертот на Енрике Иглесијас во Загреб – организаторот „исчезна“ со 1 милион евра

Светски познатиот пејач Енрике Иглесијас го откажа концертот кој требаше да го одржи во Загреб на почетокот од овој декември поради измама направена од...

ФОТО: Гета до уши заљубен во 3 децении помлада девојка

Славниот француски диџеј, 52-годишниот Дејвид Гета уживаше на плажа со својата 27. години помлада девојка, актерката Џесика Лидон. Парот на фотографиите секогаш изгледа среќно...

Џенифер Лопез се исповеда за непријатностите кои ги доживеала во шоубизнисот

По многуте имиња од Холивуд и пејачката и актерка Џенифер Лопез призна дека и самата се нашла во непријатна ситуација кога режисер од неа...

Заработуваат милиони, а ништо нема да им остават на децата: Шокантна изјава на славниот...

Актерскиот пар Ештон Качер и Мила Кунис веруваат во напорната работа и поради тоа не планираат на своите деца да им остават никакво наследство. Ештон...

И на 48 години зрачи невиден сексапил: Згодната Талија остава без здив (ФОТО)

Талија ги насочи сите погледи кон себе на синоќешното доделување на Латино Греми наградите. На манифестацијата во Лас Вегас, 48-годишната пејачка и актерка, кај нас...

Буцкастата Хуанита од „Очајни домаќинки“ израсна во вистинска убавица (ФОТО)

Актерката Медисон Де Ла Гарзу (17) гледачите ја запознаа пред 10-тина години кога ја толкуваше улогата на младата бунтовничка во серијата „Очајни домаќинки“. Денес има...

Флавио Бријаторе со 49 години помладата девојка на одмор во Кенија

Познатиот италијански милионер и сопственик на Формула 1, Флавио Бријаторе, познат и по неговите љубовни врски со Хајди Клум и Наоми Кемпбел, има нова...

Популарно