6.6 C
Скопје
вторник, март 19, 2019

Како да ја добиете љубовта на една жена од хороскопскиот знак Рак?

Таа е емоционална, грижлива и копнее за дом и семејство. Нејзините емоции се како брановите на морето - постојано се менуваат. Жената од знакот...

ВИДЕО: Овој настап на ТЛЗП за еден ден достигна повеќе од 250 илјади прегледи-...

Во вчерашното издание на емисијата „Твое лице звучи познато“ имаше интересен настап кој го насме целиот регон. Имено двајца мажи, Сефан Анџелковиќ и Леон, се...

ТЕСТ: Изберете слика и дознајте колку е силна вашата енергија

Секој човек има одредено ниво на енергија. Тоа е внатрешниот ритам кој ја одредува моќта на вашиот организам. Не е случајно што понекогаш ако...

Гинесов рекорд за најголемото чоколадо во светот! (ВИДЕО)

Љубителите на чоколадо веднаш да си резервираат билети за Перу :) - во оваа јужноамериканска земја го создадоа најголемото чоколадо на планетата. Чоколадото со ореви...

Приказна за изборот

Што значи смислата на животот за вас? Дали е тоа само една, дали ја најдовте или пак сè уште ја барате? Не брзајте да одговорите...

15 неверојатно скапи и убави куќи на сите времиња! (ВИДЕО)

Погледнете ги најскапите куќи во светот!

Тест: Изберете ја вашата градина и прочитајте што кажува тоа за вас!

Што открива вашата градина од соништата? Секој од нас сака природа и зеленило, но не секој ден имаме можност да се шетаме низ шумски...

Мостот кој ќе ве преплаши (ВИДЕО)

Пред неколку месеци во југоисточната кинеска провинција Хунан беше пуштен во употреба целосно стаклен мост под кој има 300-метарска провалија. Тој е еден од...

Видео кое ќе ве однесе на прекрасно патување во Порто

Порто е втор најголем град во Португалија по Лисабон и еден од големите урбани области на Пиринејскиот полуостров. Со местоположба на устието на реката Дуеро...

Лудило, понуда за обложување на Game of Thrones !!!

Една од најпознатите онлајн обложувалници која во последно време е доста актуелна и во Македонија, 1хБет продолжува да изненадува со своите новитети и невообичаени...


Популарно