22 C
Скопје
петок, октомври 19, 2018

Маж излезе на сцена облечен како жена: Кога запеа, дури и Сајмон беше во...

На сцената на талент шоуата можеме да видиме речиси се. Овој настап е дефинитивно еден од оние за кои најмногу се зборува. Маж излезе на сцената...

СКАНДАЛ: Полициска истрага за местење фудбалски натпревари во седум европски земји меѓу нив и...

Полициски службеници спроведоа рации во седум држави во Европа, откако белгиски обвинители побараа истрага за измами и местење фудбалски натпревари. Вкупно 220 полицајци спровеле 44...

Сакаше да направи селфи, па падна од столче: Водител се избламира, а неговата колешка...

Водителот на Фокс Њуз Рејмонд Арохо стана хит на интернет откако се обиде да сними селфи со водителката Лаура Ингрем. Тој фотографирајќи се падна од...

Дечко на E-Bay си ја продава „користената“ девојка

Дејл Ликс на својот E-Bay профил објави оглас во кој ја огласува за продажба својата девојка, но деталниот опис на „производот“ предизвика бура од...

Го бркаат од секоја обложувалница: Му забрануваат да се обложува, бидејќи има 100% добитен...

Наидовме на интересна приказна која се однесува на Британецот Ричард Саул, поранешен наставник по математика, на кого му е забрането да влегува во обложувалница. Причината...

Доживеал вистински шок: 87 годишен старец оженил 22 годишна девојка, а она што се...

Кога се венчале овој 87 годишен маж и оваа 22 годишна девојка, биле многу возбудени поради својата прва брачна ноќ. Младата возбудено чекала младоженецот да...

Дозна дека ја изневерува, па зеде палка и го удри таму каде што најмногу...

Откако една Американка дознала дека нејзиниот сопруг ја изневерува, без многу размислување ја зела палката и го удрила таму каде што најмногу го боли....

Сакаше сите да ги импресионира: Скок во базен во Ерменија заврши трагично

Маж од Ерменија се обидел да скокне од покрив во базен, но работата тргнала наопаку. Снимката која го обиколи целиот свет го покажува човекот како...

Како успеа да го преживее овој пад од деветти кат?

Ракунчето од видеото бил снимено како се пентери по вертикалниот ѕид од една зграда. Неколку граѓани го снимиле инцидентот кој за среќа завршил со...

Го прашаа дали силувал некого: Погледнете како изреагира холивудската ѕвезда (ВИДЕО)

Холивудската ѕвезда, актерот Стивен Сигал го напушти интервјуто во емисија во живо откако водителката му постави прашање за обвинувањата за сексуално злоставување. Откако водителката му...

Популарно