-1 C
Скопје
недела, декември 16, 2018

Како да се спакувате за вашето патување

Ако и вам не ви оди со пакувањето и губите многу време во „паметно“ користење на просторот, одвојте 3 минути за ова клипче и...

Танги, бујни облини и многу сексапил – Зрче, лето 2018 (фото)

Журки со полуразголени лумпувач(к)и, море и море од алкохол, веројатно и други опијати – така некако на кратко би се опишале забавите на најатрактината...

ВИДЕО: Неочекувано ја вклучија водителката во живо, нејзината реакција мора да ја погледнете!

На сите им се случува да кажат некој гаф, но и да изреагираат многу смешно. Водителка на американската телевизија „Еј-би-си њуз“ во еден миг толку...

Директор им позајмил пари на вработените за да си ги платат борчовите и одблокираат...

Ѓуро Хорват, директор на хрватската компанија Техникс во Долни Краљевац, им дал позајмица на работниците во фирмата од околу околу 34.000 евра, или поединечно...

Магнет за пари: Оваа боја на паричникот привлекува богатство

Според фенг шуи ако имате црвен паричник тоа значи дека имате добра енергија и го привлекувате богатството во вашиот живот. Каква боја е вашиот паричник?...

„Таен Дедо Мраз“ им ги разубаве празниците на стотици купувачи- еве што направил

„Таен Дедо Мраз“ ги разубаве празниците на стотици купувачи во американското гратче Кенет Сквер, во близина на Филаделфија, откако ги плати нивните долгови, направени...

Ви текнува на „Супер бабичка“? Актерката уште е жива

Главната актерка која го портретираше ликот на супер бабичката во славната серија сè уште е жива. Гудрун Уре, родена е на 12 март, 1926 година...

Ѕирнете во најлуксузниот хотел на светот (видео)

„Mriya Resort & Spa“ е руски летен центар лоциран во кримскиот град Јалта кој ја освои престижната награда на меѓународен конкурс за најлуксузен хотелски...

Престижниот The Discoverer порачува: Баталете го Дубровник, одете во Охрид

Откако го смести луксузниот Дубровник на листата со пет светски популарни туристички дестинации кои, поради гужвите и лошиот однос и став кон туристите, луѓето...

За да го врзете и да го излудите: Нов танц во скут

Едноставна и многу еротска поза која со мали модификации, ќе направи вистински бум во вашиот сексуален живот. Се што треба е да набавите стол...

Популарно