8 C
Скопје
сабота, февруари 16, 2019

18 ФОТО: Опасни се во униформа, но уште поопасни се без неа

Девојките од галеријата подолу не само што делуваат, туку се и опасни во своите униформи. Но, поопасни се кога ќе ги соблечат истите. Кога се...

ВНИМАВАЈТЕ: Еве како вашиот партнер, пријател или шеф може да ве шпионира преку WhatsApp

Апликациите за комуникација често го олеснуваат секојдневниот живот, но исто така ги олеснуваат и начините на кои луѓето можат да дознаат нешто повеќе за...

Повкусно од туршија: Мешана салата во тегла (ВИДЕО)

Направете мешана салата во тегла, богата е со витамини, повкусна е од туршија и зимница. Моќна мешавина на витамини и минерали, се прави без термичка...

Ни албумите со сликички не се тоа што беа …

Една поинаква перспектива од Никола за албумите со сликички прочитајте : Влагам вчера во продавничка. Не можам да дочекам да дојдам на ред, ко на...

Српски манекен: Бев во љубовна врска со Боки 13 цела година

Томислав Тома Паниќ, неодамна се вселил на имотот во „Задругата“, каде во ВИП ексклузивното издание открил дека бил во врски со многу жени, но...

Совет за модерните мајки: Што добивте со трката да бидете најдобри? Уживајте во своите...

Откако го родила првото дете и подлегнала на типичните мајчински стресови, австралиската блогерка Констанс Хол совет побарала од нејзиниот татко кој заедно со нејзината...

Април на овие хороскопски знаци ќе им донесе многу пари

Овие три хороскопски знаци во април ќе имаат огромен прилив на пари кој треба да го искористат. Близнаци Уште на почетокот на месецот Близнакот ќе има...

ВИДЕО: Момче откри дека девојката е спонзоруша, таа го плукна во лице

Момче на улица застанало девојка и ја прашал дали познава некој добар ресторан во близина. Девојката најпрвин одговорила дека не знае, но кога го видела...

ФОТО: Раперот ја претепа Ријана, а сега е фатен како дави жена

Славниот пејач е фатен како дави девојка за врат. Крис Браун има искуство со обвиненијата за насилство во семејството, кога ја претепа својата поранешна девојка...

БЕГСТВО ОД ЗАТВОР: Криминалецот ги надмудри и посрамоти полицајците (ВИДЕО)

Михаел Малдонадо беше уапсен во понеделникот за време на полициска контрола, а потоа е одведен во затворот во округот Портер. Меѓутоа, кога полициското возило беше...


Популарно