5 C
Скопје
среда, февруари 21, 2018

МОРА ДА ЈА ПРОБАТЕ: Измислена нова опасна поза која ќе ве доведе до лудило

Иако е многу опасна, оваа поза нуди вистинска забава и оргазам кој долго ќе го паметите. Ако сте забележале дека страста меѓу вас и партнерот...

Оваа должина на пенисот е идеална, така велат жените едногласно

Величината на машкиот полов орган отсекогаш предизвикува полемики, а до сега можеа да се слушнат разни бројки. Токму поради тоа, тим на научници одлучил да...

СМРТОНОСНА ОПАСНОСТ: Ако ги забележите овие симптоми, веднаш повикајте брза помош

Ако случајно имате некој од овие симптоми многу е веројатно да се работи за мозочен удар. Ако ви се лоши и не можете да рзберете...

Жени кои лесно прифаќаат да бидат љубовници според хороскопот

Заради своите ставови и карактери, жените во овие 6 хороскопски знаци без проблем ќе се согласат да бидат љубовници: Водолија Тие се прекрасни, отворени и слободни...

Овие сонови никако не смеете да ги игнорирате

Симболите во соновите можат да влијаат на нашиот живот. Настаните и луѓето што ги сонуваме во нашата психа, можат да помогнат да ги решиме...

„Невеста од милион долари“: Торта направена со 1.000 јајца, 50 кила фондан, бисери и...

„Невестата“ е накитена со 5 бели дијаманти, а секој од нив чини по 200.000 долари, заради што тортата го добила името „Невеста од милион...

ФОТО:Кели Брук на жежок начин ви го честита Св. Валентин!

Кели Брук ги даруваше своите следбеници со поклон за Св. Валентин кога објави фотографија во секси долна облека во пригодна црвна боја. 38 годишниот...

Сам без ничија помош направил прекрасна куќичка во шума – еве како изгледа (ВИДЕО)

Од сечењето на вистинските стебла до поставување на последната дрвена плоча, за она што ќе го видите во наредното видео можеме да кажеме само...

Св. Трифун нѝ е „важен“ заради пиењето вино, а Св. Валентин нѝ е лесно...

ГОЛТКА ВИНО И ВЕЧНА ЉУБОВ Ние, луѓето, не само што брзо забораваме, туку и слабо восприемаме. Не сме толку слаби и неуки, туку крајно мрзливи....

Нутриционистите откриваат: Еве зошто е добро да се јаде пица

Се покажало дека пицата е корисен оброк за појадок. Обично за појадок се препорачуваат житарки или јајца, а многумина грешат и јадат сендвичи. Но,...

Популарно