22 C
Скопје
недела, септември 23, 2018

ФОТО: Вака изгледа 61-годишна манекенка која рекламира долна облека!

Јасмина Роси има 61 година, и сака да докаже дека жената и на таа возраст може да биде убава без да се менува. Таа...

Оваа секси полицајка кога не апси криминалци рекламира жешка долна облека! (15 ФОТО)

Саманта Сепулведа има 32 години и работи како полицајка во Њујорк. Таа воопшто нема проблеми со криминалците кога треба да ги уапси, бидејќи сите...

ШКОЛО ЗА ПОЗИРАЊЕ: Еве како да изгледате совршено на секоја фотографија

За да изгледате беспрекорно на фотографиите не е потребен вроден талент ниту пак курс за позирање - доволно е да ги погледнете овие примери...

ВИДЕО: Поради оваа секси убавица цел свет гледа временска прогноза

Милиони ширум светот секојдневно пратат временска прогноза, а на Мексиканците тоа им е омилена програма. Не толку за да видат какво време ги очекува,...

Редакцијата на ЈАВНО ви посакува да издржите на зимскиот студ

Редакцијата на ЈАВНО ви посакува да издржите на зимскиот студ со мал избор на жешки фотографии од убави македонки! Македонки на ЈАВНО...

ВИДЕО: За инат на студот – Оваа зимска шминка можете да ја носите во...

Блогерката Ејми Роуз Вокер снимила одличен мејкап туторијал за тоа како да се нашминкате за дневни но и вечерни зимски варијанти. Доколку сакате сребрени...

Манекенките открија: Розовата боја го намалува апетитот

Розовата боја не е само заштитен знак на „Викторија Сикрет“, туку таа влијае и на намалување на апетитот, тврдат манекенки од овој познат бренд,...

ВИДЕО: Хана Фергусон гола за „Love“ магазинот

„Love“ магазинот го заврши одбројувањето до почетокот на новата година со своите секси видеа, но ова не значи крај на истите - магазинот сега...

МОДНИ ИДЕИ И СОВЕТИ: Чизми над колена – како да ги комбинирате во студената...

Славните ги обожаваат, модните блогерки ги сметаат за неизбежен дел од своите комбинации, додека дизајнерите се почесто ги „качуваат“ на модните писти. Чизмите над...

ФOTO: Најзгодната жена на светот позираше гола за секси календар за 2017 година

Британската манекенка и глумица Кели Брук ќе ги израдува своите обожаватели со календар за 2017 година, а судејќи според првите фотографии кои ги објавила...

Популарно