24 C
Скопје
вторник, октомври 16, 2018

10 интимни гестови кои за мажите понекогаш немаат никакво значење

Сигурно ви се случило да запознаете некој дечко кој се однесувал совршено и правел еден куп романтични гестови, за на крајот да исчезне како...

И порно актерките се супер мајки, јас сум жив доказ за тоа

Една од најпознатите ѕвезди од филмовите за возрасни, Тори Блек, одговарала на многуте прашања на посетителите на социјалните мрежи, а во своите одговори открила...

Најубавите цитати од Моника Белучи за љубовта и животот

Иако е позната по занесните облини и безвремената убавина која се спротивставува на стареењето, актерката и моделот Моника Белучи докажува дека освен надворешната убавина...

Знаци што укажуваат дека сте му само секс-играчка

Во денешно време љубовните и сексуалните односи се толку збунувачки што никогаш не знаете на што сте. Еве како можете да препознаете дали тој со...

Ова е Линза Пенс – заработува илјадници долари на своите XXL гради

Линдзи Пелас се гордее со своите огромни природни гради кои на социјалните мрежи со задоволство ги гледаат илјадници луѓе. Таа снима реклами и календари, а...

17 знаци дека ве сака

Кога зборовите се премолчени, делата го издаваат она што не го изговараат усните. Доволно е да го набљудувате однесувањето на избраникот во моментите кога...

ВИДЕО: Неверојатно жешка девојка побара секс од најдобриот другар на своето момче!

Погледнете што направи момчето од ова видео: Замислете се вашиот другар да има девојка „бомба“ и да ви понуди секс, облечена со разголено деколте и...

„Запалена“ келнерка има секс со муштерија среде кафуле (ВИДЕО/+18)

Сигурносните камери од едно кафуле го снимија моментот во кој келнерката и гостин имаат секс среде терасата на локалот, бесрамно како да ќе нема...

ФОТО: Сакаше да го изненади момчето со секси фотографија, но заборави да ја расчисти...

Додека таа се сликаше пред телевизорот не забележа дека во ќошот се наоѓаат чевлите од нејзиниот љубовник Челзи е девојка од Австралија која сакаше да...

Интелигентните луѓе потешко се вљубуваат

Љубовта секогаш не може лесно да се разбере, како ниту сопствените чувства. Психолозите тврдат дека паметните луѓе потешко се вљубуваат поради неколку причини. 1. Ги...

Популарно