17 C
Скопје
понеделник, јуни 25, 2018

Најубавите цитати од Моника Белучи за љубовта и животот

Иако е позната по занесните облини и безвремената убавина која се спротивставува на стареењето, актерката и моделот Моника Белучи докажува дека освен надворешната убавина...

Знаци што укажуваат дека сте му само секс-играчка

Во денешно време љубовните и сексуалните односи се толку збунувачки што никогаш не знаете на што сте. Еве како можете да препознаете дали тој со...

Ова е Линза Пенс – заработува илјадници долари на своите XXL гради

Линдзи Пелас се гордее со своите огромни природни гради кои на социјалните мрежи со задоволство ги гледаат илјадници луѓе. Таа снима реклами и календари, а...

17 знаци дека ве сака

Кога зборовите се премолчени, делата го издаваат она што не го изговараат усните. Доволно е да го набљудувате однесувањето на избраникот во моментите кога...

ВИДЕО: Неверојатно жешка девојка побара секс од најдобриот другар на своето момче!

Погледнете што направи момчето од ова видео: Замислете се вашиот другар да има девојка „бомба“ и да ви понуди секс, облечена со разголено деколте и...

„Запалена“ келнерка има секс со муштерија среде кафуле (ВИДЕО/+18)

Сигурносните камери од едно кафуле го снимија моментот во кој келнерката и гостин имаат секс среде терасата на локалот, бесрамно како да ќе нема...

ФОТО: Сакаше да го изненади момчето со секси фотографија, но заборави да ја расчисти...

Додека таа се сликаше пред телевизорот не забележа дека во ќошот се наоѓаат чевлите од нејзиниот љубовник Челзи е девојка од Австралија која сакаше да...

Интелигентните луѓе потешко се вљубуваат

Љубовта секогаш не може лесно да се разбере, како ниту сопствените чувства. Психолозите тврдат дека паметните луѓе потешко се вљубуваат поради неколку причини. 1. Ги...

ЉУБОВ, СЕКС И БРАК: Погледнете која е големата разлика!

Има голема разлика помеѓу љубовта, сексот и бракот. Погледнете која е таа. Љубов: Кога погледите им се среќаваат во толпата. Секс: Кога јазиците им се среќаваат...

Самозадоволувањето може да биде опасно: Овие луѓе почитале во најбизарна смрт

Иако би требало да пружи физичко уживање, некогаш може да тргне во погрешен правец и да предизвика болка, па дури и смрт. Oвие смртни случаи...

Популарно