28 C
Скопје
понеделник, април 23, 2018

7 знаци на емоционалното изневерување

  Непрестано се жалите од вашиот партнер– Најчесто ваквото жалење се одвива со муабетиве од типот: „Оној мојон копук, нашол некаква дроља на фејсбук...

ВИДЕО: Проститутка од бордел на бивш детектив – „Дневно имам 9 клиенти и поразличен...

Британската проститутка во разговор со познатата ВВС новинарка отворено проговори за тоа како е да се работи во еден од илегалните бордели во Британија. Луси работи...

Дали мажите сакаат помлади или постари жени?

Истражувањето имало намера да докаже дека мажите не се толку опседнати со потребата околу себе да имаат млади жени, како што тоа се мислеше. Еден...

Нема да го заштитиш своето срце ако се преправаш дека го немаш

Сите сме биле повредени, тажни, бесни, очајни. Животот никогаш нема да престане да ни приредува ролеркостер од емоциите и да ни ги скрати оние...

Поради овие работи немате редовен секс

Престанете да ја обвинувате позицијата на месецот, хороскопот или пак нешто друго. Ова се работи кои ги убиваат сексуалните вибрации во собата, а никогаш...

ГО МАМАМ МОЈОТ МАЖ СО НЕГОВИТЕ ПРИЈАТЕЛИ, СО МАЖИТЕ НА МОИТЕ ПРИЈАТЕЛКИ… БОЛНА ЛИ...

Госпоѓа (40) побарала помош од колумнистка Dear Deidre, бидејќи нешто чудно ѝ се случува. Таа не може да престане да го мами својот сопруг. Тоа...

Победете ја караницата со смеење

Луѓето во врска или брак повремено знаат да се искараат до таа мерка, што на сите страни „летаат пердуви“ или чинии, зависи од нивниот...

Психијатрите ги открија тајните: Скоро сите жени сакаат групен секс

Познатиот сексолог Емили Морс низ нејзината пракса ги запознала потребите на жените во сексот. Според нејзе, дури 81 отсто од жените фантазираат партнерите за време...

Видела чии фотографии “лајкува“ нејзиниот сопруг, а потоа го отворила профилот: Тоа што го...

Русинката Ана Руденок (24) се шокирала кога на Инстаграм забележала фотографии од една 19-годишна девојка и сфатила дека се снимени во нејзиниот стан. Имено, Ана...

ЉУБИТЕЛИ НА СЕКС: Колку и да ве сакаат, овие хороскопски знаци нема да ви...

Некои знаци сакаат дополнително да го зачинат својот живот, особено во собата. Кога се во прашање нивните партнери, тие квалитетот го бараат во квантитет....

Популарно