7.8 C
Скопје
вторник, март 26, 2019

ТРИ НЕДЕЛИ НИ ТРАГА, НИ ГЛАС: Македонија е во потрага по загубено лице (ВИДЕО)

Граѓанин доаѓа во полициска станица да пријави исчезнато лице. Полицискиот службеник го прашува за детали за изгледот на исчезнатиот за да може да направи фото...

ВИДЕО: Кладилница – Нов клип од стенд-ап комичарот Бојан Велевски

Актерот и стенд-ап комичар Бојан Велевски на својот Јутјуб акаунт објави ново видео со наслов „Кладилница“. Во ова 12-минутно видео Велевски кажува анегдоти и...

Кумановци се приказна сама за себе: Гафови на ТВ Плус во 2016 (ВИДЕО)

Дека кумановците се приказна сама за себе покажале и докажале во многу случаи, еден од нив дефинитивно е оваа компилација од гафови на ТВ...

ВИДЕО: Кучето Бејли кое глуми дека е мртво

Кучето Бејли е исклучително слатко, но и талентирано. Ваквиот талент му ги обезбеди неговите „пет минути слава“, односно гостување во „Шоуто на Дејвид Летерман“. Имено, трикот...

ВИДЕО: Најсмешните ТВ серии на сите времиња

Ако сакате да гледате серија што добро ќе ве насмее, овие врвни ТВ продукти ќе завршат работа. Во видеото се набројуваат најсмешните ТВ серии...

ВИДЕО: Бабичка сакаше да го стави бебето да спие, па заедно со него падна...

Бабата имала најдобра намера, да го стави заспаното детенце во креветчето, но нејзината тежина и висина го направиле она што најмалку го посакувала... Госпоѓата сосе...

Кралицата Трамп на Инстаграм

Trump Queen на Instagram - урнебес! :)   A photo posted by Trump Queen (@ogtrumpqueen) on Nov 18, 2016 at 8:53am PST A photo posted by Trump...

ВИДЕО: Компилација од најсмешните визуелни ефекти во филмовите од 90-тите

Визуелните компјутерски ефекти не се појавија вчера, тие постоеја уште во 90-тите години, но може да се каже дека ова беа непријатните тинејџерски години...

ВИДЕО: Состанок „на слепо“ со ваква секси женска е одлична прилика, но…

Со неа договараат состанок преку социјалната мрежа Tinder. Но, типката има една „тајна“. Плавушата има син, а незгодната ситуација настанува кога синот доаѓа и седнува...

ВИДЕО: Навистина претера со шегата – На девојката и стави змии во кревет!

Јутјуб шегаџијата Дерек Десо, често оди во крајности, но овој пат многумина сметаат дека навистина претера. Имено, земал два питони и ги ставил врз својата...


Популарно