22.4 C
Скопје
понеделник, мај 28, 2018

Trojan games- игри за прави навивачи :)

Спортот не учи на важни животни вештини. Соработката со тренерите и соиграчите, како да се победи и да се дојде до посакуваната цел, не...

ВИДЕО: Нов клип од стенд-ап комичарот Бојан Велевски – „ТВ СЕРИИ“

И оваа недела актерот и стенд-ап комичар Бојан Велевски на својот Јутјуб канал објави нов видео клип со наслов „ТВ СЕРИИ“. Велевски во 10-минутното видео...

ВИДЕО: Како да го удриш противникот 100 пати во една секунда

Мајсторот Кен ја презентира моќта на неговата боречка вештина Амери-До-Te со удирање на противникот од рекордни 100 пати во само една секунда. Кен прво ја манифестира својата беспрекорна...

ФОТО: Фотошоп монтажи од „Битката на Трамп со пенкалото“

Претседателот на САД, Доналд Трамп во текот на потпишувањето на наредбата за градење ѕид на границата со Мексико, се соочи со неочекувана пречка од...

ВИДЕО: Лизгав фудбал и жешки танги – Комбинација од секси и опасни потези

На прв поглед изгледа секси кога се тресат жешките задници стегнати во микро бикини костими, но лизгавиот фудбал подразбира и опасни потези.

ВИДЕО: Компилација од најсмешните клипови за јануари

Крајот на јануари носи компилација од најсмешните и најоткачени непријатни настани и незгоди кои се појавија на интернет. Погледнете го овомесечниот избор на видео снимки од...

НЕ Е СКРИЕНА КАМЕРА: Еден копа, 11 гледаат – вака се чисти снегот на...

Дваесетина дена по врнежите на снег во Скопје, одредени делови од градскиот плоштад Македонија се сеуште под мраз и снег. Не е дека на терен...

ХИТ ВИДЕО: Случка од македонска свадба – ги погоди песната, мажот ја крена во...

Погледнете го ова видео кое стана вистински хит на интернет. Се работи са случка од македонска свадба, каде што гостите ги погодува песната „Каде...

ТРИ НЕДЕЛИ НИ ТРАГА, НИ ГЛАС: Македонија е во потрага по загубено лице (ВИДЕО)

Граѓанин доаѓа во полициска станица да пријави исчезнато лице. Полицискиот службеник го прашува за детали за изгледот на исчезнатиот за да може да направи фото...

ВИДЕО: Кладилница – Нов клип од стенд-ап комичарот Бојан Велевски

Актерот и стенд-ап комичар Бојан Велевски на својот Јутјуб акаунт објави ново видео со наслов „Кладилница“. Во ова 12-минутно видео Велевски кажува анегдоти и...

Популарно