22.4 C
Скопје
понеделник, мај 28, 2018

Она кога ќе те нападне Гризли

Пробај да не се насмееш :)

Последна тајна

Една баба полни 100 години, и на својот сопруг кој има 99 му вели: – Е мој Трпе, пред да одам на оној свет би...

Смешни видео инсерти- бебињата и кучињата! :)

Видео кое сигурно ќе ви го направи денот поубав! Погледнете:

Забавно видео- децата и животните!

Овие видеа се најдобри! Она што ќе им се случи на децата во зоолошката градина е многу забавно! Погледнете го ова видео и обидете...

„Спиење од нога“ :) – забавно видео

На сите ни се има случено барем еднаш во животот да заспиеме „од нога“. Погледнете го ова видео со преслатките бебиња кои сигурно ќе...

Забавни бебиња со нивните татковци (ВИДЕО)

Пробај да не се насмееш :)

Птиците можат да бидат позабавни и од мачките :) (ВИДЕО)

Во ова видео се собрани најдобрите и најсмешните видеа на птиците! Само погледнете како сите овие папагали, кокошки, мисирки... се однесуваат, играат, прават смешни...

Ова го можат само животните! :) (ВИДЕО)

Смешна компилација од животни на фарма! Погледнете го видеото:

Пробај да не се насмееш :) (ВИДЕО)

Погледнете ги најсмешните видео инсерти од животни:

Како да добиете „плочки“ на стомакот за најбрзо време? :)

Во животот секој маж доаѓа до моментот кога „онаа“ негова „работа“ престанува да биде видлива од стомакот, и тој си ги сака неговите „плочки“...

Популарно