9 C
Скопје
четврток, ноември 15, 2018

Виц на денот: Тајната на селскиот доктор со наставничката

Селскиот доктор имал врска со наставничката. И како што обично се случува, таа забременила. Таа родила машко и му рекла: – Ти си го правел,...

Виц: Закана од сопругата

Семејна расправија дома. Сопругата: Ако не ми дадеш пари за фустан, да знаеш дека ќе излезам гола! Сопругот: И така ќе излегуваш, нати пари земи две пива од...

Виц: Сите ја гледаат подзинати

Брат, што има една женска, сите ја гледаат со подзинати усти и со ококорени очи! Аман бе, брат, која е таа? Заболекарката, брат…

Јадење-Виц

Си разговараат на телефон две плавуши: – Абе знаеш денес го пратив маж ми да оди да купи компири ама се случи трагедија. – Каква трагедија? –...

Топ 10 забранети смешни реклами

Топ 10 забранети смешни реклами

СОЛЗА И СМЕА 7 – Николче

Драмското студио „Солза и Смеа“ е формирано на 7 Февруари 1996 година во Битола. Како аматерско студио кое работи и функционира во рамките на...

Првоаприлски Фчерашни вести (ВИДЕО)

Епизода 27 - Фчерашни во првоаприлско издание. https://www.youtube.com/watch?v=8r4cT65tCpA

Мајтап: Сексот и жените

Зошто се сексат жените: до 20г од радозналост, до 30г заради репродукција, до 40г за задоволство, до 50г по инерција… и после 50-тата од завидлк Извор: Таратур

Виц: …оралниот ..екс

Внукот: – Дедо, најдов некаква стара книга. На корицата останало само „…оралниот …екс …тело. …низмот.“ Тоа некаква срамотна книга ли е? – Не, Саше, тоа е...

ХИТ ВИДЕО од „Фчерашни Новости“: Еве како ќе звучат македонските песни ако се смени...

Во најновата епизода на „Фчерашни Новости“ покрај другото можете да видите и како ќе звучат македонските песни ако Република Македонија го смени името. Погледнете како...

Популарно